Opis producenta 

Studio Boheme Paris

STUDIO BOHEME PARIS


Nowa marka szalenie wygodnych ubranek dla najmłodszych stworzona jest z najwyższej jakości 100 % bawełny organicznej. Odzież przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Ubranka są stworzone w stylu „wygodne jak piżamka”, a cały design powstał wokół zwykłego body. Projektanci ze studio BOHEME PARIS stworzyli markę ubranek, opierając się na trzech zasadach: jakość, komfort i funkcjonalność. To odzież idealnie dopasowana do potrzeb najmłodszych oraz ekologiczna.


JAKOŚĆ


Ponieważ twórcom marki ogromnie zależy na propagowaniu idei świadomej konsumpcji, to postarali się oni przyłożyć największą wagę do jakości swoich wyrobów na wszystkich etapach produkcji. Ubranka są wykonane z doskonałej tkaniny najwyższej jakości, w 100 % naturalnej bawełny organicznej Pima z regionu Piura w Peru.


Jest ona zbierana ręcznie i nie jest poddawana żadnej obróbce chemicznej, w związku z czym mamy do czynienia z materiałem zdrowym i hipoalergicznym. Dzięki niezwykle długim włóknom, obcujemy z tkaniną niezwykle delikatną, lekką, a jednocześnie wytrzymałą, która przez bardzo długi czas zachowuje swoje walory, zwłaszcza w porównaniu z innymi gatunkami bawełny.


Ponadto, producenci zadecydowali o produkcji odzieży dla najmłodszych, zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami jakości. Zlokalizowana w Portugalii fabryka należy do organizacji SMETA, która zrzesza producentów postępujących zgodnie z zasadami etyki w tym rzemiośle oraz posiada certyfikat OKEO-TEX® standard 100, który gwarantuje najwyższą jakość  przeznaczoną do kontaktu z delikatną skórą dziecka.


KOMFORT


To jest to, czego potrzebują maluszki: miękkie i delikatne materiały, niedrażniące etykiety. Jersey jest tkaniną naturalnie elastyczną, która dopasowuje się do ciała i nie uniemożliwia mu ruchów, które jak wiadomo, na początku są jeszcze dość nieskoordynowane, zarówno podczas leżenia, jak i pierwszych prób przemieszczenia się na czworakach.  Swoboda ruchu maluszka to jest to, na co stawia ten producent.


FUNKCJONALNOŚĆ


Wolimy przytulać i całować nasze pociechy, zamiast tracić czas na mozolne zakładanie nowych ubranek. W związku z tym, producent STUDIO BOHEME wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i rodziców i stworzył odzież niezwykle łatwa do zakładania i zdejmowania. Body mają szerokie otwory na główkę, tak aby nigdy nie była ona blokowana podczas ubierania lub rozbierania. Ponadto nogawki mają od spodu materiał z lekkim poślizgiem, co również ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie. Wszystkie ubranka mogą być prane w pralce i suszone w suszarkach bębnowych, co na pewno jest ułatwieniem, bo nie należy się martwić o pielęgnację – wystarczy po prostu wrzucić do maszyny, która zrobi za nas wszystko. Kolejna zaleta to brak konieczności prasowania ze względu na specyfikę materiału.